У Вінниці відбувся «День Кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні

  Четвер, 19 Квітня 2018 Осмоловська Анна Олександрівна Інформаційний центр ЄС у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса Вінниця ІЦ ЄС

17 квітня 2018 р., Інформаційний центр Європейського Союзу провів «День Кар’єри ЄС» у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

17 квітня 2018 р., Інформаційний центр Європейського Союзу  провів «День Кар’єри ЄС» у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

«День кар’єри ЄС» - це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі, а також проведення презентації компаній. Захід відвідав Прес-аташе Представництва ЄС в Україні, пан Давід Стулік.

З вітальним словом виступив Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА, Володимир Мережко. Спікерами заходу стали представники програми Erasmus+, Бюро Програм Європейської Комісії «Креативна Європа», представники мереж ЄС, координатор Campus France Україна, науковці ДонНУ імені Василя Стуса тощо.

В рамках заходу було проведено наступні тренінги:

  • «Грантова допомога програми ЄС "Креативна Європа" та особливості участі для України». Тренер: Анна Турло, експерт Програми «Креативна Європа», Національне Бюро програми ЄС "Креативна Європа".
  • «Резюме по-європейські. Співбесіда на роботу твоєї мрії». Тренер: доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, к.е.н. Середа Г.В.
  • «Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+. Кроки подачі успішної заявки». Тренер: менеджер з індивідуальних можливостей ERASMUS+ Катерина Жданова.

В рамках «Дня кар’єри ЄС» також відбулась панельна дискусія за участі Директора Вінницького обласного центру зайнятості, Галини Скоковської, Декана економічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, д.е.н., професора Лариси Шаульської, а також експерта Програми «Креативна Європа», Національне Бюро програми ЄС "Креативна Європа", Анни Турло, менеджера з індивідуальних можливостей ERASMUS+ Катерини Жданової та координатора Campus France Україна Ольги Хворостянко на тему «Можливості ЄС для професійного та кар’єрного зростання української молоді: конкурентні переваги для майбутнього».

У рамках «Дня кар’єри ЄС» 46 компаній презентували відкриті вакансії для працевлаштування молоді в європейських компаніях, програми продовження навчання та стажування за кордоном, а також інші освітні можливості.

Загалом захід відвідало більше 300 представників молоді Вінниччини.

Контактна особа: Осмоловська Анна, тел. +38050 717 6167, e-mail a.osmolovska@donnu.edu.ua

«День кар’єри ЄС» у м. Вінниця є заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у м. Вінниця, в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”. Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.