День кар’єри ЄС в м. Маріуполь

  Вівторок, 02 Квітня 2019 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться 15 квітня 2019 р в Маріупольському державному університеті.

Захід  має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Що?

«День Кар’єри ЄС»

Де?

Маріупольський державний університет (економіко-правовий факультет, пр. Будівельників, 129-а, м. Маріуполь).                                      

Коли?

«15» квітня 2019 р.  з 10:00 до 16:00

 

Заходи в рамках Дня Кар’єри ЄС

 

10:30 – 10.50

  

 

10:30 – 10.50

 

12:00– 13:30

14:00 – 15:30 

Відкриття заходу за участі Балабанова Костянтина, ректора МДУ; Свєтлакової Марії, керівника  Інформаційного центру ЄС; Махсми Степана, секретаря Маріупольської  міської ради; Елені Георгопулу, Генерального консула Грецької Республіки в Маріуполі 

Робота Ярмарку вакансій

Панельна дискусія: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз». 

Тренінги: «Співбесіда на роботу твоєї мрії»; «Резюме по-європейськи: Europass та мотиваційний лист»

Під час Дня Кар’єри ЄС в Миколаєві гості зможуть зустрітися та поспілкуватися з представниками різних мереж ЄС, а саме: євроклуби України, Інформаційний центр ЄС, випускниками EU Study Days.

За подальшою інформацією прохання звертатися: (0629) 58-75-67; (068) 252-28-06 Свєтлакова Марія: mariasvetlakova88@gmail.com,   irfp@mdu.in.ua.

Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» в Маріуполі є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС при МДУ, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні. Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.