День кар’єри ЄС в м. Кривий Ріг

  Понеділок, 15 Квітня 2019 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться 23 квітня 2019 р. в Донецькому юридичному інституті МВС України в м. Кривий Ріг.

Захід  має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримаєпоради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Що?

«День Кар’єри ЄС»

Де?

Донецький юридичний інститут МВС України, Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а.                                                                                               

Коли?

«23» квітня 2019 р.  з 10:00 до 17:00

 

Заходи в рамках Дня Кар’єри ЄС

 

10:30 – 10.50

 

 

 

 

 

  

 

 

10:30 – 17.00

12:00 – 13:30

 

14:00 – 16:50

Відкриття заходу за участі Віктора Бесчастного, ректора Донецького юридичного інституту МВС України; Юрія Вілкула, Криворізького міського голови; Тетяни Кріпак, директора департаменту освіти і науки Кривого Рогу; Романа Ткаченка, начальника Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області; Валерія Беззубченка, Голови Саксаганської районної ради у Кривому Розі; Андрія Лелеки, начальника Саксаганського районного відділу у Кривому Розі Головного управління державної міграційної служби України в Дніпропетровській області; Наталії Малюгіної, керівника Інформаційного центру ЄС.

Робота Ярмарку вакансій

Панельна дискусія: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз».

Тренінги: «Стандарти європейської правничої освіти», «Європейські моделі підготовки поліцейських», «Європейський вектор розвитку промислових підприємств (на прикладі Кривого Рогу)».

Під час Дня Кар’єри ЄС в Кривому Розі гості зможуть зустрітися та поспілкуватися з представниками різних мереж ЄС, а саме: євроклуби України, Інформаційний центр ЄС, випускниками EU StudyDays.

За подальшою інформацією прохання звертатися до Наталії Малюгіної  0962910369, 0954661332.

Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» в Кривому Розі є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС при Донецькому юридичному інституті МВС України, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні. Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.