День кар’єри ЄС в м.Івано-Франківськ

  П'ятниця, 10 Травня 2019 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадяни взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться в м. Івано-Франківськ 21 травня 2019 року.

Захід  має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній.

Що?

«День Кар’єри ЄС»

Де?

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»                                                                                               

Коли?

«21» травня 2019 з 10:00 до 15:00

Заходи в рамках Дня Кар’єри ЄС

 

10:00 – 10:15 Відкриття заходу, за участю ректора ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Ігоря Цепенди та представників влади

10.00 – 15.00 Робота Ярмарку вакансій

10:15 – 10:45 Панельна дискусія: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз».

10:45 – 13:00 Тренінги «Перша робота: що треба знати найманому працівнику?» та “Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+. Кроки подачі успішної заявки”

Реєстрація для молоді

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf64ZuIQf_Rt_Z_8c7E0-b0X_UmmmjPwF8X61amkM9rFsR9Uw/viewform?usp=sf_link

Реєстрація для роботодавців

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdq1TBCnVFkrXyrmshFm2XxYKNSEwO6DPLKsnQWqLJidFCSWQ/viewform?usp=sf_link

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до Інформаційного центру ЄС ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»за телефоном  0676509658 або пишіть на email natali.marchuk@gmail.com  

Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» в м. Івано-Франківську є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС при «Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника», в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні. Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

День кар’єри ЄС — це публічна подія

Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.