День кар’єри ЄС в м. Сєвєродонецьк

  Вівторок, 28 Травня 2019 admin Інформаційний Центр ЄС Київ ІЦ ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться 7 червня 2019 року у Східноукраїнському Національному університеті імені Володимира Даля.

Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді у Сєвєродонецьку та Луганській області в контексті європейської інтеграції України.

Під час заходу гості зможуть дізнатися щодо світових/європейських трендів в питаннях професійних компетентностей; щодо задоволення попиту роботодавців у кваліфікованих кадрах; щодо можливостей навчання та стажування. Крім того, молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе отримати консультації від представників комерційних компаній.

Що?

День кар’єри ЄС

Де?

місто Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59А, Головний корпус СНУ ім. В. Даля

Коли?

7 червня 2019 з 12:00 до 17:00

Заходи в рамках Дня Кар’єри ЄС

 

12:00-12:30

 

 

 

 

12.00-17.00

 

12:30-14:00

 

 

 

 

 

14:00-17:00   

 

15:00-16:00 

Відкриття заходу, за участю Ольги Поркуян, ректорки СНУ ім. В. Даля;  Віктора Бесчастного, голови Ради ректорів тимчасово переміщених вищих навчальних закладів; Сергія Акулова, директора Сєверодонецького міського центру зайнятості, Юлії Бармакової, співробітниці Представництва ЄС в Україні, Михайла Снопенка, начальника відділу міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності  Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА.

Робота Ярмарку вакансій

Панельна дискусія: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз». Учасники: Ольга Поркуян, ректорка СНУ ім. В. Даля; Віктор Бесчастний, голова Ради ректорів тимчасово переміщених вищих навчальних закладів; Олександр Рязанцев, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності СНУ ім. В. Даля; Сергій Акулов, директор Сєверодонецького міського центру зайнятості; Юлія Бармакова, співробітниця Представництва ЄС в Україні; Михайло Снопенко, начальник відділу міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА.;

Тренінги «Програма Еразмус+: Європейські можливості для молоді»; «Розвиток комунікативних компетенцій у системі побудови кар’єри»; «Робітнича професія – виклик майбутньому».

Презентація ініфціативи "Посли європейської молоді" та онлайн гра "Вікторина ЄС"

За подальшою інформацією прохання звертатися до Ірини Дойшле, координаторки Інформаційного Центру ЄС у Луганській області  deuschle.snu@gmail.com

Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» у Сєвєродонецьку  є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС при СНУ ім. В. Даля, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні. Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

День кар’єри ЄС — це публічна подія

Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію. 


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.