Екоподорож Європою - називаємо переможців

  Понеділок, 03 Серпня 2020 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби

Так назвала вікторину про країни Європейського Союзу команда євроклубу «Країнами та континентами» з Миколаєва. А відповісти на питання вікторини та дізнатися нове про країни ЄС ми запропонували євроклубам з різних міст України.

Так назвала вікторину про країни Європейського Союзу команда євроклубу «Країнами та континентами» з Миколаєва. А відповісти на питання вікторини та дізнатися нове про країни ЄС ми запропонували євроклубам з різних міст України. Відгукнулися євроклуби Харкова, Черкас, села Лучинець Вінницької області, села Леляки Київської області, місті Кам’янське Дніпропетровської області, Бердичева Житомирської області та з Лебедина на Сумщині. Питання були і цікаві, і пізнавальні: чи знали ви, що символом Франції є галльський півень, символом Норвегії, Фінляндії та Швеції - лось, символом Нідерландів є корова? З такими символами мали можливість ознайомитись вихованці євроклубів з різних куточків нашої країни. А ще вони познайомилися з флористичною символікою країн Європейського Союзу, і дізналися, що лілію та ірис має за символ Франція, а розу – країна, література якої є найдавнішою з слов’янських, вона виникла ще у 886 році в Болгарії. Цикламен символізує Італію, а червоний мак – символ алмазної столиці Бельгії. А ще молодь мала можливість дізнатися про Грецію, у якій сама історія говорить пам’ятками: в країні одним з основних доходів є туризм, а олівки – одна з основних позицій експорту. В Польщі народився Микола Коперник. В Миколаєві мешкає велика діаспора болгар. А ще ми дізналися, що в Німеччині надзвичано розвинена музична культура. Як цікаво дізнаватися про екокультуру, історію та традиції країн Європейського Союзу.

А на початку євроековікторини ми надали сучасний матеріал про проблеми екології як в Україні, так і в країнах ЄС. Кожен має пропустити ці данні через свою свідомість, своє серце. Треба разом шукати шляхи вирішення цих проблем. Своїх нових знайомих ми знайшли завдяки конкурсу проектів для євроклубів України, «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» і активній, творчій діяльності команди Євроквізу. Переможцями вікторини «Екоподорож Європою» стали вихованці всіх євроклубів-учасників:

переможцем вікторини від євроклубу «Гармонія» з Бердичева стала Анастасія Легка ( керівник Алина Рижко);

переможцем від Євроклубу «May flower» став Денис Ольховик, президент цього євроклубу, що при Лебединській ЗОШ I – III ступенів №1 (керівник Наталія Логвиненко);

Луковенко Вікторія стала переможцем від Євроклубу ХСШ № 1 Харкова ( керівник Людмила Таболіна);

Ксенія Кричко - євроклуб «Країнами та континентами» Миколаївської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 45 (керівник Яковлєва Тетяна) стала переможцем цієї вікторини серед вихованців свого євроклубу;

Ольга Баєва стала найкращим знавцем серед вихованців Миколаївського молодіжного євроклубу «Діалог»( керівник Артем Яковлєв). Всі переможці отримали сувеніри і подяку за активну участь. А ще кожен отримав знання, вони, як відомо, зайвими не бувають. Сподіваємося на нових учасників.


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.