РОМЕНСЬКА МАНУМ ЗАНУРИЛА ЄВРОКЛУБІВЦІВ У СВІТ ІТАЛІЙСЬКОЇ КУХНІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Понеділок, 03 Червня 2024 Анна Харченко Teen Club Ромни Єврошколи Єврошколи
Учасники євроклубів «Teen Club» і «Green Land» долучилися до захопливого гастрономічного свята "Свято смаку – гастромайстерня «Смакуємо разом» та музичної вітальні «У світі Італійської культури» до Дня республіки Італія.

3 червня 2024 року на базі Роменської МАНУМ відбувся унікальний захід у рамках партнерства євроклубу Роменської МАНУМ «Teen Club» з євроклубом Роменської ЗОШ №11 «Green Land» з реалізації проєкту-переможця Конкурсу Євроклубів «Euro Voyage «На хвилі з Європою». Учасники євроклубів долучилися до захопливого гастрономічного свята "Свято смаку – гастромайстерня «Смакуємо разом» та музичної вітальні «У світі Італійської культури» до Дня республіки Італія. Цей захід став чудовою нагодою для молоді дізнатися більше про культуру та традиції італійської кухні та музичної спадщини, а також поглибити знання про Європейський Союз.

Програма розпочалася з перегляду відео, присвяченого поясненню понять Європа та Євросоюз, за допомогою якого учасники ознайомилися з ключовими аспектами європейської інтеграції перед зануренням в італійську гастрономію. "Оскільки наш євроклуб діє при Малій академії наук, ми прагнемо не лише розважати дітей, а й доносити важливі просвітницькі матеріали. Ознайомлення з поняттями Європи та ЄС було логічним продовженням нашого італійського гастросвята", - пояснила організаторка Анна Харченко.

Після відеоролику розпочалася інтерактивна лекція "Кухня народів Італії", під час якої діти ознайомилися з багатством регіональних кулінарних традицій цієї європейської країни. Лектор розповів про специфічні інгредієнти, способи приготування та історію виникнення популярних італійських страв. Захопливий відеоогляд блогера "Італійська кухня. Що поїсти в Турині?" переніс учасників до гастрономічної столиці П'ємонту та продемонстрував справжні туринські делікатеси.

Під час інтерактивних вправ діти вивчали назви страв, інгредієнтів та кулінарного приладдя італійською мовою. Завершилося свято по-справжньому італійським чаюванням із хрусткими гріссіні - традиційними паличками з борошна та оливкової олії. "Наш євроклуб працює над поширенням знань про європейську культуру та цінності. Сьогоднішній захід став яскравою ілюстрацією італійської гастрономії як складової спільної європейської спадщини", - підсумувала Анна Харченко. Поєднавши пізнавальний контент про Європу та ЄС з несамовитими враженнями від італійської кухні, Роменська МАНУМ створила для євроклубівців багатогранне свято смаку, знань та європейської єдності.

Захід відбувся за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».