Святкування Дня Європи у Миколаєві. Миколаївський Євроклуб «Країнами та континентами» МЗШ № 45

  Середа, 30 Травня 2018 Яковлєва Тетяна Вадимівна "Країнами та континентами" Миколаїв Євроклуби

19 травня 2018 року в черговий раз наше місто святкувало День Європи. Це було дуже яскраво і весело. А крім того ще й пізнавально.

Чому пізнавально? Тому, що мешканці нашого міста мали можливість познайомитися з історією і культурою країн Європейського союзу. Німеччина, Італія, Естонія, Румунія, Бельгія … 28 країн було представлено вищими та загальноосвітніми закладами Миколаєва.

Але сьогодні ми познайомили миколаївців з конкурсом на кращі ідеї проектів серед євроклубів України, який ще в січні оголосило Представництво Європейського Союзу в Україні. Метою цього Конкурсу стало залучення активної молоді до поширення інформації про ЄС. 10 Євроклубів, які запропонували найкращі ідеї проектів отримали від команди проекту консультації та підтримку для втілення ідеї свого проекту в життя.

Переможцями стали 10 Євроклубів України.

Чому саме в Україні проводяться заходи щодо країни Європейського союзу? А так вже склалося, що Україна знаходиться майже в центрі Європи, і ми всі сподіваємося опинитися серед країн ЄС. Сподіваємося, що це буде на користь нашій молоді, нашому місту і нашій країні. У нашому місті переможцем цього Конкурсу та автором проекту «Альманах подорожі країнами ЄС» стала команда Євроклубу «Країнами та континентами» школи № 45, яка запросила до участі ще Євроклуби гімназії № 41 та ЗОШ № 30.

На площі Соборній стояв святковий банер, на якому було розміщено зірочки, які визначили країни – засновники Європейського союзу. Всі, хто підходив до цього куточка, а це були численні мешканці різного віку нашого Миколаєва, слухали цікаві розповіді про країни - засновники та членів ЄС, та мали можливість відповісти на питання вікторини. А вже хто зміг правильно відповісти – той отримував подарунки від ЄС: блокноти з ручками, олівці, літературу, календарики, значки , прапорці та інше.

Відбою від бажаючих пограти та послухати не було. Постійно збиралася небайдужа молодь. А факти про країни ЄС команда нашої школи відібрали дуже незвичні і цікаві. Цілий день вирували весілля і сміх.

До наступного року День Європи!

Дякуємо команді проекту за підтримку в реалізації!


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.