"Європейські цінності для українського суспільства"- тема першого уроку в 12 школі м.Камянського

Понеділок, 03 Вересня 2018 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби Євроклуби
Новий навчальний рік 9 класу 12 школи м.Кам'янського розпочався незвичайним європейським уроком на тему"Європейські цінності для українського суспільства".

Учні обговорили важливі для кожного громадянина речі:такі як патріотизм,толерантність,громадянська позиція.За допомогою цікавих вправ,завдань продемонстрували,що вони знають про європейські країни. Учні ,які літом побували в Німеччині та Польщі розповіли про свої враження від цих країн. Висновком уроку стали слова Президента України Порошенка П.О.:"Я впевнений,що сьогоднішні школярі будуть жити в ЄС.І будуть жити в Україні,тому що Україна буде членом ЄС!"Багато справ очікує наших євроклубівців цього року. Напередодні свята ми отримали звістку,що наш заклад відібрали для участі в проекті"План дій",який проводить організація "Вчителі за демократію та партнерство" та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку.

Усі новини євроклубу "Євроклуб "Сучасник""
Понеділок, 21 Червня 2021
Частину літніх канікул євроклубівці гімназії 12 м.Кам'янського присвятили реалізації краєзнавчого проєкту, який став можливим за підтримки ГО "CRISP" з Берліна. Та подискутували з видатним скульптором Гарніком Хачатряном.
Середа, 19 Травня 2021
В рамках відзначення Дня Європи в Україні в гімназії №12 відбулося багато яскравих і цікавих подій, які охопили весь тиждень.
Середа, 28 Квітня 2021
Євроклубівці 12 гімназії м.Камянське взяли активну участь в шкільному тижні активізму, який проходив в рамках проєкту "Спільно Сильно" під девізом "Бери Роби Твори."
Середа, 28 Квітня 2021
28 04.21 для четверокласників 12 гімназії координатор шкільного євроклубу "Сучасник"(Чирва В.В.) провела незвичайний урок про Європейський Союз.

Більше новин Мереж ЄС
Понеділок, 23 Червня 2025 Радченко Людмила Сергіївна Євроклуб HistoryEU м. Київ Євроклуби Євроклуби
Учасники Євроклубу HistoryEU відвідали Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим. Там молодь ознайомилася з глибоко емоційною та символічною виставкою «Тінь від води», присвяченою сучасній ситуації в тимчасово окупованому Криму.
Вівторок, 17 Червня 2025 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби Євроклуби
11 червня Волинська обласна бібліотека для юнацтва приймала луцьких школярів - учасників заходу ''Війна за європейські цінності''. У затишній залі бібліотеки юні знавці Європи поглибили свої знання про склад та інституції ЄС, про європейську інтеграцію України, допомогу ЄС Україні
Неділя, 15 Червня 2025 Вікторія Меліхова Світлана Яків'юк Незламні Херсон Євроклуби Євроклуби
14 червня для дітей 9-14 років м. Херсон проведено інтерактивне засідання Євроклубу «Незламні» спільно з Центром розвитку молоді «Майбутнє Херсонщини»