«День кар’єри ЄС» у м. Херсон

Субота, 05 Травня 2018 Кулик Анастасія Іванівна Інформаційний центр Європейського Союзу при Херсонському державному університеті Херсон ІЦ ЄС ІЦ ЄС
Інформаційний центр ЄС запрошує на «День кар’єри» у місті Херсон від Представництва Європейського Союзу в Україні, що відбудеться 17 травня 2018 р., з 12.00 до 17.00 у Херсонському державному університеті (головний корпус ХДУ, хол на 1-му поверсі приміщення університету, вул. Університетська, 27). Ти знайдеш все, що потрібно для якісного професійного розвитку та старту кар’єри у компанії своєї мрії за європейськими стандартами.

У «Дні кар’єри ЄС» візьмуть участь представники найкращих компаній нашого міста та області. Ти зможеш поспілкуватися з їх менеджерами, дізнатися про наявні вакансії, записатися на стажування чи одразу ж пройти співбесіду.

Не готовий одразу виходити на роботу? Тоді приходь на «День кар’єри ЄС», щоб підвищити свій професійний рівень на тренінгах з важливих робочих навичок від професіоналів-практиків.

На тебе чекають:

  • Дискусія з командою Team Europe в м. Херсоні «Самопрезентація та особиста капіталізація за рахунок соціальної комунікації». Спікери: Артур Мадатян – експерт з питань регіонального розвитку, член пулу експертів програми U-LEAD, співголова спілки вірмен України в Херсонській області, експерт Team Europe; Наталiя Матковська – експерт з питань соціальних комунiкацiй та iнжинiрингу, голова ГО «Регіональний центр сталого розвитку», експерт Team Europe (13:40, головний корпус ХДУ, 1 поверх, музей історії ХДУ, вул. Університетська, 27).
  • Онлайн-презентація/тренінг «Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+. Кроки подачі успішної заявки». Тренер: Катерина Жданова, менеджер з індивідуальних можливостей Еразмус+ (14:00, головний корпус ХДУ, 2-й поверх, 256 аудиторія, вул. Університетська, 27).
  • Тренінг "Виграшне резюме. 1:0 на Вашу користь" (європейські стандарти, Tom Hunt). Тренер: Людмила Абсава, Голова правління ГО «Глобальний погляд», к.е.н., доцент, проектний менеджер (14:00, головний корпус ХДУ, 2-й поверх, 254 аудиторія, вул. Університетська, 27).
  • Тренінг «Виробниче стажування у Німеччині або чого очікує від українських студентів європейський ринок праці». Тренер: Андрій Гончарук, координатор Стипендіальної програми німецької економіки, Торгово-промислова палата України (15:40, головний корпус ХДУ, 2-й поверх, 256 аудиторія, вул. Університетська, 27).

Реєстрація для молоді: https://docs.google.com/document/d/13EXrKt4O6X47G6IchMegUY4DzA7TsLIFFFUJuUrVK70/edit?usp=sharing

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в м. Херсон за телефоном +380552326741 або пишіть на e-mail AKulik@ksu.ks.ua; anastasiyakulyk28@gmail.com

Знайди омріяну роботу європейського рівня. Працюй за європейськими стандартами!

«День кар’єри ЄС» у м. Херсон є заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у м. Херсон, в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”. Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua