Відкрий Європу для себе. Уявна подорож Німеччиною

  Середа, 05 Червня 2019 Кулик Анастасія Іванівна Інформаційний центр Європейського Союзу при Херсонському державному університеті Херсон ІЦ ЄС

У Херсонському державному університеті за ініціативи відділу міжнародних зв’язків, Інформаційного центру ЄС при Херсонському державному університеті та за сприяння відділу по роботі з обдарованою молоддю відбулася інтелектуальна гра: брейн-ринг «Відкрий Європу для себе. Уявна подорож Німеччиною» за участю студентів-переможців Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів 2019 року і представників академічного ліцею ім. О.В. Мішукова в рамках святкування Днів Європи в Україні.

Анастасія Мироненко, начальник відділу міжнародних зв'язків, координатор Інформаційного центру ЄС при ХДУ звертаючись до присутніх, зазначила: «Це вже втретє проводиться даний захід. Цього року ми присвятили нашу гру – Німеччині. Впевнена, що кожен з вас проявить себе справжнім знавцем фактів про цю країну, її історію, економіку, культуру та побут. Усі без винятку команди отримають призи від Представництва ЄС в Україні».

Гостями заходу стали керівник Херсонського міського центру німецької культури, член Ради німців України від Херсонської області, Член Координаційної Ради Асоціації Німців України, член Ради національних меншин та корінних народів України при ХОДА Лариса Дворнікова та мовний асистент (Німеччина) від Гете-Інституту, який працює в Херсонському міському центрі німецької культури Хайнріх Аммон. Лариса Дворнікова була надзвичайно рада тому, що зараз так багато людей цікавиться Німеччиною. Центр, який вона очолює, об’єднує етнічних німців і людей іншої національності, які цікавляться історією та культурою Німеччини.

На Херсонщині є багато німецьких поселень – це сучасні Зміївка, Високопілля, Асканія-Нова. Тому наш край тісно пов’язаний з Німеччиною. Брейн-ринг відбувся у три раунди по 15 і 20 запитань. Учасники мали по 1 хвилині на пошук правильної відповіді. 4 команди зустрілися у цій грі і кожна з них отримала призи та сувенірну продукцію від Представництва ЄС в Україні (м. Київ).

Переможцем стала команда «Науковці».


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.