Новини мереж ЄС

  П'ятниця, 25 Жовтня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
в Білопільській центральній бібліотеці для дітей було проведено бібліолото «Цікавинки з країн Європи».
  П'ятниця, 25 Жовтня 2019 Смоліна Надежда Олександрівна Бориспільська міська дитяча бібліотека Бориспіль Бібліотеки
16 вересня в рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" в Бориспільській міській дитячій бібліотеці відбулася година цікавих повідомлень "Мандруємо Європою".
  Четвер, 24 Жовтня 2019 Доронина Татьяна Юрьевна Бібліотеки України Дніпро Бібліотеки
Читачі-учні 4 класу СШ № 71 взяли участь у грі-вікторині «Євро дартс». Ця гра допомогла дітям проявити себе влучними інтелектуальними стрілками і показати знання в галузі історії культури і традицій країн Європейського союзу.
  Середа, 23 Жовтня 2019 Шевченко Інна Миколаївна Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка Кропивницький Бібліотеки
21 жовтня для студентів КМК ім. Є. Мухіна бібліотекарі провели екскурсію книгозбірнею.
  Вівторок, 22 Жовтня 2019 Шарова Надія Володимирівна Новоархангельська районна бібліотека для дітей Смт. Новоархангельськ Бібліотеки
22 жовтня 2019 року читачі Новоархангельської районної бібліотеки для дітей взяли участь в інтерактивних іграх "Європа без кордонів"
  Вівторок, 22 Жовтня 2019 Людмила Шульга Бібліотеки України смт. Оржиця Бібліотеки
18 жовтня в Оржицькій центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар. В рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», Шульга Людмила Вікторівна запросила колег до інформаційного перегляду куточку. Бібліотекарі дізналися більше про Європейський Союз, його проекти та програми, інформаційні ресурси та можливості для співпраці. Ознайомилися з досвідом та методами роботи публічних бібліотек з популяризації матеріалів Представництва ЄС в Україні, євроінтеграції України.
  Понеділок, 21 Жовтня 2019 Колодницька Тетяна Сергіївна Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Івано-Франківськ Бібліотеки
У рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС- бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» Долинська районна бібліотека для дітей отримала можливість створити у себе інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці».
  П'ятниця, 18 Жовтня 2019 Оксененко Наталія Василівна Центральна бібліотека для дітей Первомайської міської централізованої бібліотечної системи Первомайський Бібліотеки
18 жовтня в Первомайській міський бібліотеці для дітей пройшла віртуальна екскурсія по Румунії, з однією з країн Європейського союзу.
  Четвер, 17 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Крани Європейського Союзу на гостину в сільську бібліотеку
  Четвер, 17 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Продовжили естафету на підтримку єврокуточка шкільні бібліотеки
  Четвер, 17 Жовтня 2019 Наталія Солoдка Бібліотека для дітей Полонської міської ради ОТГ м.Полонне Бібліотеки
В рамках роботи в проекті «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» в бібліотеці для дітей Полонської міської ОТГ відбулась гра – подорож «Європа без кордонів».
  Середа, 16 Жовтня 2019 Шуляр Ольга Іванівна Відкрий для себе Європу Роздільна Бібліотеки
Під таким гаслом відбувся тематичний захід у районній дитячій бібліотеці м.Роздільна Одеської області.
  Середа, 16 Жовтня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
При районній бібліотеці для дітей працює центр дитячої ерудиції «Еврика».
Одне з засідань, а саме – бібліомікс «Знайомтесь: Європа», було проведено біля європейського куточка
  Середа, 16 Жовтня 2019 Рєзнік Ольга Вікторівна Дворічанська ДБ смт. Дворічна Бібліотеки
«По Європі з книгою», - таку літературну мандрівку в дитячій бібліотеці здійснили нещодавно учні 5-Б кл. Дворічанської школи.
Всім відомо, що мандрувати цікавіше з тією людиною, яка добре знає країну. В нашому випадку, такими провідниками для дітлахів стали європейські письменники.
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Наталія Попова Херсонська обласна бібліотека для дітей м. Херсон Бібліотеки
У Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки працюють кілька мовних клубів – «English Club», «Kherson Speaking Club», «Deutsch zusammen lernen». Їхні учасники – найактивніші користувачі матеріалів, які пропонує Куточок ЄС.
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Ольга Фігура Компаніївська районна бібліотека для дітей Компаніївка Бібліотеки
В рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» в Компаніївській районній бібліотеці для дітей відбулася година цікавих повідомлень «Цікаві факти про Євросоюз».
  Субота, 12 Жовтня 2019 Рєзнік Ольга Вікторівна Дворічанська ДБ смт. Дворічна Бібліотеки
Нещодавно в Рідкодубівській філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи, з метою поглиблення знань дітей про країни Європи, які входять до складу ЄС, їх національні, духовні, культурні надбання та підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї, було проведено пізнавальну годину «Європейський Союз – співтовариство народів Європи».
  П'ятниця, 11 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Єврокуточок продовжує свій марафон.
  Четвер, 10 Жовтня 2019 Шарова Надія Володимирівна Новоархангельська районна бібліотека для дітей Смт. Новоархангельськ Бібліотеки
10 вересня 2019 року в Новоархангельській районній бібліотеці для дітей відбулася година цікавих повідомлень "Європейська мозаїка"
  Четвер, 10 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Зупинка Європейського куточка в сільській бібліотеці
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.