Новини мереж ЄС

  Четвер, 22 Серпня 2019 Любченко Олена Іванівна ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ смт. Шевченкове Бібліотеки
Протягом липня в Шевченківській районній бібліотеці для дітей з’явився куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».
  Четвер, 22 Серпня 2019 Ківшар Надія Сергіївна ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" Харків Бібліотеки
Під час літніх канікул юні читачі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва знайомилися з європейськими країнами, граючи.
  Понеділок, 19 Серпня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
В Білопільській центральній бібліотеці для дітей відбулося знайомство з серійним виданням «Englich library».
  Четвер, 15 Серпня 2019 Рєзнік Ольга Вікторівна Дворічанська ДБ смт. Дворічна Бібліотеки
Протягом липня в Дворічанській дитячій бібліотеці було створено куточок Європейського Союзу, в якому представлені матеріали, отримані бібліотекою на воркшопі «Україна – ЄС: співпраця з дитячими бібліотеками та взаємовідносини», що пройшов в Харківській обласній бібліотеці для дітей в рамках реалізації проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
  Четвер, 15 Серпня 2019 Ройбул Лариса Василівна Врадіївська ЦБС Врадіївка Бібліотеки
Куточок під назвою «Європа на твоїй долоні» з’явився у Врадіївській районній бібліотеці для дітей, завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» та Представництва Європейського Союзу в Україні.
  Середа, 14 Серпня 2019 Прядка Ірина Миколаївна "Відкрий для себе Європу" Дитяча бібліотека КЗ "Краснопільська публічна бібліотека" Краснопілля Бібліотеки
В Дитячій бібліотеці КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» була проведена гра – вікторина «Далека і близька Європа».
  Середа, 14 Серпня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
Донецька обласна бібліотека для дітей підготувала та провела Євро-КвесТур «Без віз Європою». КвесТур – це пізнавальна ігрова «бібліотечна бродилка» з інтригою та практичними навичками певних видів творчості.
  Вівторок, 13 Серпня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
Діти брали активну участь в Європі-грі «Європа у великому та малому, в історії та мріях», під час якої не тільки перевірили свої знання , а й дізналися багато цікавого та нового.
  Вівторок, 13 Серпня 2019 Карпенко Валентина Іванівна Міська бібліотека для дітей Новокаховської ЦБС Нова Каховка Бібліотеки
Активні читачі міської бібліотеки для дітей у літературно-ігровому квесті під час вівторкової Мультитеки знайомилися з Європою.
  Понеділок, 12 Серпня 2019 Яковініч Тетяна Сергіївна Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради Житомир Бібліотеки
Протягом травня – липня 2019 року в Житомирській обласній бібліотеці для дітей презентували куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці», завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні»», що підтримало Представництво Європейського Союзу в Україні.
  Понеділок, 12 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці» здійснює свій марафон сільськими бібліотеками-філіями КЗ «БЦБС» Богодухівської районної ради, знайомлячи користувачів бібліотек з країнами Європейського Союзу.
  Неділя, 11 Серпня 2019 Божик Сніжана Анатоліївна Ярмолинецька районна бібліотека для дітей смт.Ярмолинці Бібліотеки
В рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" в Ярмолинецькій бібліотеці для дітей проведено засідання круглого столу "Молодь Ярмолинець на шляху до Європи".
  П'ятниця, 09 Серпня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
В рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», в Донецької обласній бібліотеці для дітей відкрито європейський куточок "ЄС на книжковій полиці”, який допоможе поповнити свої знання про Європейський Союз.
  П'ятниця, 09 Серпня 2019 Олена Литвиненко Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопілля Бібліотеки
Білопільська центральна бібліотека для дітей в оздоровчому таборі «Дружба» 8 серпня провела гру ерудитів «Найсвітліші голови Європи».
  Середа, 07 Серпня 2019 Юлія Шалаєва Донецька обласна бібліотека для дітей Маріуполь Бібліотеки
В рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», в Донецької обласній бібліотеці для дітей відкрито європейський куточок "ЄС на книжковій полиці”, який допоможе поповнити свої знання про Європейський Союз.
  Середа, 07 Серпня 2019 Наталія Солoдка Бібліотека для дітей Полонської міської ради ОТГ м.Полонне Бібліотеки
В рамках роботи в проекті «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» в бібліотеці для дітей Полонської МР Полонської міської ОТГ відбулося літературне рандеву «Галопом по Європі».
  Вівторок, 06 Серпня 2019 Чорнобривець Валентина Михайлівна Комунальний заклад "Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка" Черкаської обласної ради Черкаси Бібліотеки
5 липня 2019 року в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка відкрився куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці».
  Понеділок, 05 Серпня 2019 Жижера Валентина Іванівна Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради Нова Водолага Бібліотеки
В дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради з користувачами бібліотеки була проведена гра - подорож "Вас вітають Нідерланди".
  П'ятниця, 02 Серпня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
В Богодухівській районній дитячій бібліотеці діти дошкільного віку мандрували казками країн ЄС.
  П'ятниця, 02 Серпня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
Під час літніх канікул в Олександрівській районній бібліотеці для дітей проведено інтелектуально-літературний круїз «Країнами Європи»
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.