2020 рік у сфері зовнішньої політики має всі шанси стати особливим.
Майже всі держави-сусіди України чекають на вибори, дехто – на самому початку року. Польща, Словаччина, Румунія, Молдова, Грузія та Білорусь обиратимуть президента або парламент, і навіть в останній не все так очевидно із наслідками прийдешніх виборів.
Новини
Конкурси, гранти, анонси, зустрічі та багато іншого.
Дізнавайся найактуальнішу інформацію про діяльність ЄС в Україні першим.
Блоги
Подорожі в Європу, інсайди про євроінтеграцію, неочікувані висновки та найточніші прогнози.
Читай ексклюзивну інформацію про ЄС від найкращих експертів у цій темі.
Євроклуби
П'ятниця, 26 Червня 2020
Євроклуби
Понеділок, 22 Червня 2020
Євроклуби
Четвер, 11 Червня 2020
Євроклуби
Четвер, 11 Червня 2020
Кілька думок про 2019
- "зовнішня" Європа стає слабшою, а через це сильнішою має ставати "внутрішня" Європа. Маємо відходити від комплексу, що "десь там" є ідеал: його немає, ідеал тільки всередині. Наша опора - в нас самих. "Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь".
- "зовнішня" Європа стає слабшою, а через це сильнішою має ставати "внутрішня" Європа. Маємо відходити від комплексу, що "десь там" є ідеал: його немає, ідеал тільки всередині. Наша опора - в нас самих. "Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь".
Всі люди мають права. Ми, діти, теж маємо свої права. Організацією Об'єднаних Націй був прийнятий дуже важливий документ - Конвенція ООН про права дитини. Головна мета Конвенції - зробити все для того, щоб дітям на всій Землі жилося краще, щоб вони були захищені і щасливі.
Права, обов’язки, закони супроводжують людину все її життя. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав. Дуже важливо знати й уміти користуватися знаннями про права дитини. Адже вони сприятимуть прийняттю відповідальних рішень, учитимуть протидіяти порушенню прав дитини, відстоювати власну точку зору.
Напевно, кожна сучасна людина щодня використовує інтернет: відправляє повідомлення друзям, спілкується на цікаві для себе теми, саморозвивається та виражає свою позицію щодо важливих для неї аспектів життя. Інтернет – сучасний спосіб соціалізації, інформаційне поле кожної людини є її особистим соціальним інститутом.
Якщо порівняти маленьку дитину із деревцем, то виховання можна зобразити у вигляді догляду за цією рослинкою. Коли батьки підливають її, дають їй достатньо сонячного світла й тепла, дбають про неї, то дерево виросте високе й могутнє, зможе принести користь іншим — дати тінь у спекотну погоду, захистити від дощу в негоду.
З нагоди 71 річниці Дня прав людини Представництво ЄС оголосило конкурс відео «Як я захищаю свої права». Євроклуб "Європейська єдність" Кам'янської гімназії № 39 створив відеоролик "Стоп булінг"
Кожна дитина має право жити зі своїми батьками, крім випадків, коли вона потребує захисту від своїх батьків. Якщо дитина повинна бути розлучена з одним або обома зі своїх батьків, вона має право викласти свою точку зору з цього питання.
Більшість проблем людства йде з самого початку — дитинства. Саме з цієї причини багато батьків намагаються виховувати дитину правильно, щоб у майбутньому не виникало ситуацій, при яких з'явиться гостре почуття нерозв'язаності.
Кожна дитина має право на рівень життя, що відповідає її фізичному, духовному, моральному та соціальному розвитку. Батьки та опікуни несуть першочергову відповідальність за забезпечення такого розвитку.
Записи 51—60 з 367, сторінка:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37